Zaczynamy

Wiosna rozkwitła i zaskoczyła znienacka słońcem. Nagle zrobiło się ciepło, słonecznie i tak energetycznie. Energia  wprost nas rozpiera, a dziewczynkom trudno usiedzieć na miejscu. Zaczynamy nasze rajzy – nasze wyprawy. 

Za pięknie na siedzenie w domu. Zimowe plany zaczynamy przekuwać w rzeczywistość. Choróbska wyrzucamy precz, na alergie potencjalne zamierzamy kichać. Mam nadzieję, że wydarzy się sporo, że złapiemy te wszystkie wrażenia i zdążę to wszystko zrelacjonować. W końcu taka wiosna tylko raz w życiu. Przeżywać będziemy ją to tu to tam w następującym składzie: tata Piotr, mama Asia, 3,5 letnia Zosia i roczna Alicja. Nie ukrywam, że jest to dla mnie gigantyczne wyzwanie, ale czuję, że muszę zabrać moje dziewczyny na rajzy. Poszukać z nimi naszych miejsc, poznać i pokochać okolicę, pozachwycać się i pouśmiechać, ale też, zmęczyć się i wyszaleć, by wieczorem z zadowoleniem zasypiać po udanych wycieczkach. Zapraszam do śledzenia naszych wypraw i przygód oraz czytania naszych historii.

SAM_4166
Wiosna w naszym ogródku – cebulice prawie przekwitły, ale za to pojawiły się żonkile.

4 myśli na temat “Zaczynamy

Dodaj własny

    1. Ja też:D, bo „jutro możemy być szczęśliwi”…a poza tym faktycznie weekendy są najlepsze na wyprawy, w końcu nie ogranicza nas ani praca, ani przedszkole. A relacja z tego co się działo dzisiaj (w sobotę) już wkrótce pojawi się na blogu.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: